Мінімаксна інтерполяція гармонізованих послідовностей [Текст] / М. П. Моклячук, В. І. Остапенко

Випуск періодики: Теорія ймовірностей та математична статистика. — 2015. — Том Вип., № 92 — С. 125-136.
Автори: Моклячук М. П.; Остапенко В. І.Language: українська.Country: Україна.Bibliography: Библиогр. в конце ст. 30 назв..Subject - Topical Name: Вища математика Item type: Статті періодики
Tags from this library: No tags from this library for this title. Log in to add tags.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings: М 74 Статті періодики

Библиогр. в конце ст. 30 назв.

There are no comments on this title.

to post a comment.
Share

Powered by Koha